top of page

Kinga Raczyńska

Prezes

Szczęśliwa posiadaczka 2 psow i 2 kotów. Certyfikowany instruktor szkolenia psów, petsitter, kynoterapeuta oraz instruktor profilaktyki pogryzień w placówkach oświatowych. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas praktyk w Ośrodku szkoleń i terapii behawioralnej we Wrocławiu, na zajęciach z dogoterapii w szkole specjalnej oraz jako wolontariusz w DIOZ. Prowadzę Dom Tymczasowy , gdzie na co dzień pomagam zwierzakom po traumatycznych przejściach. W swojej pracy zawodowej wraz z dziećmi wielokrotnie organizowałam zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt. Swoją wiedzę i umiejętności chcę wykorzystać, aby nieść pomoc pokrzywdzonym zwierzętom oraz edukować dzieci. Wierzę, że już od najmłodszych lat pielęgnowanie takich uczuć, jak współczucie i empatia pozwoli zmieniać świat na lepsze.
Ukończone kursy:
Praca z psem reaktywnym
Masaż relaksacyjny dla psów.
Praca z psem lękliwym.
Opiekun zwierząt w schronisku.
Problemy z zachowaniem u psa.
Pierwsza pomoc dla psów i kotów i profilaktyka weterynaryjna.
Analiza komunikacji psów.
Kierunki terapii z psem agresywnym.
Jak bawić się z psem.
Rozgrzewka cool down w różnych aktywnościach.

Untitled

Dorota Józefowicz

Wiceprezes

Jestem osobą, która od zawsze pomaga zwierzętom. Jako osoba prywatna uratowałam wraz z przyjaciółmi ok 300 bezdomnych zwierząt (koty, psy). Zwierzęta, którym pomogłam, dziś mieszkają szczęśliwie w swoich domach. Dla zwierząt organizuję licytacje oraz zbiórki karmy. O nich powstała także książeczka mojego autorstwa, a dochód z niej w całości zostanie przeznaczony na ratowanie i pomoc zwierzętom. Stowarzyszenie, którego jestem członkiem, pozwoli mi w większym zakresie pomagać bezdomnym i zaniedbanym zwierzętom, pozwoli mi uświadamiać ludzi o prawach, jakie mają zwierzęta oraz wpłynąć na większą wrażliwość dla naszych "braci mniejszych".

received_525771738758667.jpeg

Diana Józefowicz

Sekretarz

Jestem osobą, która pomimo młodego wieku może poszczycić się setkami uratowanych zwierząt. Od najmłodszych lat czułam, że moim celem jest ratowanie bezdomnych czworonogów, zapewnienie im opieki i  miejsca do życia. Obecnie jestem uczennicą Technikum  Weterynaryjnego, odbyłam staż i praktyki u Pani weterynarz w moim mieście, gdzie od dziecka jestem także wolontariuszką. Moją pasję chcę połączyć z obranym zawodem, w którym, jako osoba wykwalifikowana,  będę  mogła w jeszcze większy sposób nieść pomoc bezdomnym i chorym zwierzętom. Jestem dumna, że dołączam do Stowarzyszenia "Zwierzaki Bezdomniaki Home For Pets", pierwszej organizacji na naszym terenie, która działa na rzecz ochrony zwierząt.


Wiadomości: Wiadomości
bottom of page